ua
Строитель-П

Старт продажів квартир в 4-ої і 5-ої секціях ЖК «П'ятий Континент»!

Старт продаж квартир в 4-ой и 5-ой секциях ЖК «Пятый Континент»

ПБМП «Строїтель-П» оголошує старт продажів квартир в 4-ої і 5-ої секції житлового комплексу «П'ятий Континент», який реалізується в престижному спальному районі ж/м Перемога за адресою: пр.Героїв, 1А. Ціни на квартири починаються від 17 700 гривень за квадратний метр.

4-я і 5-я секції представляють собою 14-ти і 12-ти поверхові житлові будинки відповідно, розраховані на 213 квартир загальною площею 12 060 кв. м. Покупцям доступні однокімнатні, двокімнатні та трикімнатні квартири. Площі квартир варіюються від 36 до 140 кв. м.

Вартість на квартири починається від 17 700 гривень, а введення в експлуатацію другої черги будівництва намічений на 2 квартал 2020 року.

Дістатися до житлового комплексу «П'ятий Континент» можна буде проїхавши всього 10 км від центру міста по Набережній Перемога. ЖК «П'ятий Континент» відмінно поєднує в собі насичену інфраструктуру і гармонійну забудову в доступній близькості від природи. При будівництві житлового комплексу «П'ятий Континент» використовуються передові технології будівництва, свіжі архітектурні, планувальні та інфраструктурні рішення, завдяки яким створюється абсолютно новий формат сучасного життя.

Взаємодіючи з сайтом, ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності.